تصاویر محصولات

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 006.jpg
  • ime_logo.jpg
  • iran_aluminium_company.jpg

ارتباط با ما

تبريز ، پليس راه تهران، اول جاده باسمنج، روبروي كارخانه كلر پارس ، شركت آريا فلز ناب

36300411-3(041)

36300383(041)

info@aria-felez.com

 

ماموریت و اهداف (چشم انداز) PDF پرینت پست الکترونیکی
معرفی - معرفی

[راهنمای تهیه مطلب:]

[تمامی شرکت‌های موفق، آنچه که در دست داشته و همچنین آنچه که تمایل به کسب آن در بازه زمانی مشخص دارند را به طور دقیق تعریف نموده و به اطلاع کارمندان و مشتریان خود می‌رسانند. اهداف هر شرکت، سیاست‌ها و سمت و سوی حرکت آن شرکت را نشان می‌دهد و تصویر کلی از شرکت برای مشتریان ایجاد می‌کند. اهداف و مأموریت شرکت خود را به دقت تهیه کرده و در این بخش از سایت اضافه کنید.

 

 متن زیر نمونه قابل ویرایش پیشنهادی تسهیل گستر برای درج در این بخش می‌باشد.]

 

[متن پیشنهادی:]

شرکت [نام شرکت شما] اهداف زیر را در طی [زمان] تعقیب می‌نماید:
طی دو سال آتی شرکت [نام شرکت] تعداد محصولات خود را به [تعداد] خواهد رساند.
در پایان سال [سال] شرکت سیستم مدیریت استاندارد را در مجموعه استقرار خواهد کرد.
تا پایان سال [سال] شرکت [نام شرکت] موفق به کسب بیشترین سهم بازار در سایه محصولات با کیفیت و منحصر به فرد خود خواهد شد.

 

[راهنمای تغییر مطلب:]

[جهت ویرایش متن باید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور قسمت مدیریت که در اختیار دارید وارد بخش مدیریت سایت شده و از قسمت مدیریت مطالب اقدام به ویرایش متن بکنید. ساده تر اینکه در صورتی که با اکانت دارای حق ویرایش مطالب، در قسمت کاربری سایت لاگین کنید در قسمت بالای همین متن آیکون  جهت ویرایش مطلب ظاهر خواهد شد که با زدن آن می توانید مستقیما از همین جا متن را ویرایش کنید.]

 

 

اخبار و رویداد

نوسانات قیمت آلومینیوم -

در هفته ی گذشته همزمان با خروج ترامپ از معاهده ی برجام ، بازار معاملات شمش و بیلت آلومینیومی فرصت یافت تا عقب افتادگی خود از قیمت را جبران نماید . طی دو ماه گذشته و با سیر صعودی بهای ارز و سکه روند نوسانات قیمت آلومینیوم به کندی رو به افزایش بود که از قیمت 120،000 ریال بر هر کیلوگرم بیلت آلومینیومی در شروع سال آغاز و هم اکنون طی گذشت دو ماه از آغاز سال، این قیمت در مرز 140،000 ریال معامله میگردد.

اگرچه این افزایش در تمامی صنایع قابل پیش بینی است و این روند کماکان رو به افزایش خواهد بود چرا که افزایش 62 درصدی بهای ارز در بازار غیر رسمی این بیم و هراس را در سرمایه گذاران این بخش ایجاد می نماید که درصدد جبران عقب افتادگی خود برآیند .

تنها اگر به همین معادله ی ساده بسنده کنیم و شاهد تغییری در برنامه ریزی بانک مرکزی برای کنترل نرخ ارز نباشیم باید انتظار رسیدن بهای بیلت آلومینیوم به مرز قیمت 180،000 ریال تا 190،000 ریال بر هر کیلوگرم را داشته باشیم .

نقش بنگاه های سرمایه گذاری در  نوسانات قیمت آلومینیوم

متاسفانه نقش بنگاه های سرمایه گذاری در افزایش قیمت شمش و بیلت آلومینیوم را نباید نادیده گرفت چرا که اساسا هدف بنگاه های سرمایه گذاری ایجاد سود بیشتر و بیشتر با سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعت است و اینکه این سرمایه در بخش ارز و سکه باشد یا شمش و بیلت آلومینیوم ، آنچنان تفاوتی برایشان نخواهد داشت و این موضوع آنها را بر آن خواهد داشت تا درصدد جبران کسری سود 62 درصدی سرمایه گذاری شرکتهایشان هستند.تقاضای شمش و بیلت آلومینوم -

نابسامانی معاملات آلومینیوم در بورس

آنچه در بازار آلومینیوم کشور میگذرد مدت طولانی است که مسیر مشخصی را طی نمی‌کند و تولیدکنندگان و صنعتگران به صورت غیر هماهنگ گاهی در بازار  نقش ایفا می کنند.

تقاضای شمش و بیلت آلومینوم

در بازه های زمانی مختلف شمش و بیلت آلومینیومی عرضه شده در بورس با تقاضای روبرو می شوند و در مواردی نیز با وجود نیاز و درخواست فراوان از سوی تولیدکنندگان، بخشی از مقادیر عرضه شمش و بیلت آلومینیوم از بورس بدون معامله خارج میگردند.

به نقل از اخبار فلزات، برخلاف توانمندی های فراوان کشورمان در تولید شمش و بیلت آلومینیوم و محصولات پایین‌دستی آن، آنچه مشخص است این است که عدم هماهنگی در  زنجیره توزیع، مشکلات فراوانی را برای بسیاری از  واحد های مختلف تولیدی ایجاد کرده است.

از طرفی تولیدکنندگان شمش و بیلت آلومینیوم با معضلات بسیاری مانند نبود و کمبود مواد اولیه و همچنین عدم استفاده از تمام ظرفیت‌ها و توانمندی های تولیدی روبرو هستند.نرخ فلزات در+`7 بورس لندن

CH-ASK Metal
8276.00 COPPER
2070.00 ALUMINIUM
2056.00 ZINC
18620.00 NICKEL
2293.50 LEAD
22100.00 `
1925.00 A.ALLOY
2042.00 NA. ALUM

نرخ آلومینیوم در بورس تهران

70050 ALUMINIUM