تصاویر محصولات

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 006.jpg

نرخ روز آلومینیم

 

 

ارتباط با ما

تبريز ، پليس راه تهران، اول جاده باسمنج، روبروي كارخانه كلر پارس ، شركت آريا فلز ناب

36300411-3(041)

36300383(041)

info@aria-felez.com

 

کاتالوگ PDF پرینت پست الکترونیکی
مولف مدیر سایت   
چهارشنبه ، 13 ارديبهشت 1391 11:12

 

 

 

آخرین به روز رسانی در شنبه ، 16 آذر 1398 13:26
 

خوش آمدید!

پيش از تشكيل شركت آريا فلز ناب فعاليتهاي اين مجموعه در قالب شركت بازرگانی انظاری در سال 1371تاسيس وبا واردات شمشهای آلومينيوم خالص از آسيا ميانه وحوزه خليج  فارس فعاليت خويش را آغاز نموده ودر راستای سياستهای مديريت سازمان  و نبود شركت های شمش ريز آليا‍‍‍ژوباتوجه به نياز بازاروصنعت كشوردرصدد تاسيس شركت ريخته گری آلياژ آلومينيوم نموده است.

اخبار و رویداد

نوسانات قیمت آلومینیوم -

 

نمایشگاه آلومینیوم استانبول (ALUEXPO) از ۱۸ الی ۲۰ مهر ۱۳۹۸ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. نمایشگاه آلومینیوم استانبول (ALUEXPO) نمایشگاه تخصصی در حوزه فن آوری های آلومینیوم، ماشین آلات و محصولات مرتبط است.در این نمایشگاه به موضوعاتی مانند محصولات ذوب و ریخته گری، ماشین آلات فلزکاری و پردازش پرداخته می شود.دراین نمایشگاه برای توسعه تجارت در حوزه آلومینیوم فرصت بسیار مناسبی وجود دارد و برترین شرکت ها و تولید کنندگان در این نمایشگاه مشارکت می کنند.این نمایشگاه منحصر به فرد بهترین نمایشگاه در منطقه اوراسیا درحوزه آلومینیوم  به شمار می آید .

این نمایشگاه توسط انجمن آلومینیوم ترکیه حمایت می شود و در آن غرفه هایی مانند صنایع ریخته گری، صنایع پوشش دهی و آبکاری، اجاق تجهیزات و تکنولوژی تولید اولیه، اجاق گاز و جوش های آلومینیوم به ارائه محصولات و خدمات می پردازند.

 

عرضه مس، فولاد، سرب، روی و طلا در نخستین روز پاییز

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه اول مهرماه میزبان عرضه 2 هزار و 120 تن مس فتول، 81 هزار و 70 تن ورق گرم، 50 تن شمش سرب، 715 تن شمش روی، 10 هزار تن شمش بلوم، 5 هزار و 280 تن سبد میلگرد، 6 هزار و 600 تن تیرآهن و 20 کیلوگرم شمش طلا است.
عرضه مس، فولاد، سرب، روی و طلا در نخستین روز پاییز

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بورس کالای ایران، 33 هزار و 445 تن مواد پلیمری و 2 هزار و 24 تن روغن پایه در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.

تالار صادراتی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه 900 تن عایق رطوبتی، 17 هزار و 174 تن قیر و 40 هزار تن گوگردرا تجربه می کند.مجموع ارزش صادرات آلومينيوم توسط کشورهاي برتر توليدکننده براساس آخرين گزارش‌هاي رسمي موجود -

به گزارش باشگاه آلومينيوم به نقل از پول نيوز، مجموع ارزش صادرات آلومينيوم توسط کشورهاي برتر توليدکننده براساس آخرين گزارش‌هاي رسمي موجود برابر با ۶۱٫۲ ميليارد دلار بوده است. اين عدد نمايانگر رشد ۱۵٫۲ درصدي از سال ۲۰۱۴ تا زمان تهيه گزارش و همچنين رشد ۱۱ درصدي در مقياس سالانه(۲۰۱۸-۲۰۱۷) است.

اين گزارش که در انتهاي ۲۰۱۸ منتشر شده نشان مي دهد بيشترين سهم صادرات آلومينيوم متعلق به اروپايي ها با ۲۵٫۱ ميليارد دلار(۴۱ درصد) بوده است. در رتبه دوم آسيايي ها با ۳۴٫۶ درصد کل صادرات آلومينيوم در جهان قرار دارند. در جايگاه سوم نيز شاهد حضور آمريکاي شمالي با ۱۳٫۱ درصد هستيم. ميزان کمتري برابر با ۶٫۵ درصد نيز به اقيانوسيه بويژه استراليا و نيوزلند اختصاص دارد. در اين ميان سهم توليدي آفريقا برابر با ۳٫۸ درصد و آمريکاي لاتين(بدون حضور مکزيک و با حضور کارائيب) برابر با ۱ درصد بوده است.

کشورهايي که نامشان در ادامه مي آيد؛ مجموعا ۷۶٫۲ درصد صادرات جهاني آلومينيوم براساس ارزش دلاري را به خود اختصاص داده اند:

کانادا

ارزش صادرات:  ۶٫۵ ميليارد دلار

سهم از صادرات جهاني: ۱۰٫۵ درصد

هلند

ارزش صادرات: ۶٫۳ ميليارد دلار

سهم از صادرات جهاني: ۱۰٫۳ درصد

امارات

ارزش صادرات: ۶٫۲۶ ميليارد دلار

سهم از صادرات جهاني: ۱۰٫۲ درصد

روسيه

ارزش صادرات:  ۵٫۳ ميليارد دلار

سهم از صادرات جهاني: ۸٫۷ درصد

هند

ارزش صادرات: ۳٫۸ ميليارد دلار

سهم از صادرات جهاني: ۶٫۲ درصد

استراليا

ارزش صادرات:  ۳٫۲۴ ميليارد دلار

سهم از صادرات جهاني: ۵٫۳ درصد

نروژ

ارزش صادرات: ۳٫۲ ميليارد دلار

سهم از صادرات جهاني: ۵٫۲ درصد

مالزي

ارزش صادرات:  ۲٫۳ ميليارد دلار

سهم از صادرات جهاني: ۳٫۸ درصد

ايسلند

ارزش صادرات: ۱٫۸ ميليارد دلار

سهم از صادرات جهاني: ۲٫۹ درصد

بحرين

ارزش صادرات:  ۱٫۵۳ ميليارد دلار

سهم از صادرات جهاني: ۲٫۵ درصد

آمريکا

ارزش صادرات: ۱٫۵۱ ميليارد دلار

سهم از صادرات جهاني: ۲٫۵ درصد

قطر

ارزش صادرات: ۱٫۴ ميليارد دلار

سهم از صادرات جهاني: ۲٫۳ درصد

عربستان

ارزش صادرات: ۱٫۲۳ ميليارد دلار

سهم از صادرات جهاني: ۲ درصد

چين

ارزش صادرات:  ۱٫۲۲ ميليارد دلار

سهم از صادرات جهاني: ۲ درصد

آلمان

ارزش صادرات: ۱٫۱۲ ميليارد دلار

سهم از صادرات جهاني: ۱٫۸ درصد

در ميان صادرکنندگان برتر، سريع‌ترين شاخص رشد صادرات از سال ۲۰۱۴ تا زمان تهيه اين گزارش در اختيار بحرين با رشد ۶۲۰٫۸ درصد، هند ۱۸۱٫۹ درصد، مالزي ۱۱۰٫۴ درصد و امارات ۷۱٫۶ درصد قرار دارد.

از سوي ديگر کاهش شاخص رشد صادرات نيز مربوط به کشورهاي قطر با ۵۲٫۷- ، چين ۲۷٫۶-  ، چين ۱۵٫۱- و استراليا ۳ – مي‌شود.نرخ فلزات در بورس